طرح توجیهی

دانلود طرح توجیهی و کارآفرینی مورد تایید سازمانها و بانکها

طرح کارآفرینی زودبازده سورت و نگهداری فنی میوه جات

موارد استفاده و کاربرد محصول : بسته بندی میوه

معرفی محصول :

در توجیه سورت و بسته بندی در مبدا اولین و مهمترین دلیل کاهش هزینه حمل و نقل در قیمت تمام شده است زیرا ضایعات همراه کالا در مبدا جدا سازی شده و بنا بر این هزینه حمل و نقل کاهش می یابد البته نکته ای که مورد تغافل قرار میگیرد سهم هزینه حمل ونقل در قیمت تمام شده است اما در محاسبه این مورد مردود بودن این دلیل را اثبات می کنیم .

۱- تولیدات محصولات کشاورزی فصلی است سی روز چهل روز و متوسط آن دو ماه است ایجاد واحد بسته بندی برای کار فصلی دارای هزینه بالایی است زیرا نرخ استهلاک سرمایه را شش تا هشت برابر می کند یعنی اگر نرخ استهلاک سرمایه ۱۲ درصد باشد این نرخ ۱.۵ میشود در حالی که نرخ سود بانکی ۱۶ درصد میباشد از لحاظ اقتصادی چه کسی حاضر است تن به این سرمایه گذاری دهد . حتی سوپسید دولتی حداکثر ۴ در صد میباشد که مسلما باز امکان ریسک سرمایه را بیش از حد بالا می برد.

۲- تامین نیروی متخصص برای کار فصلی ممکن نیست راهبری فنی دستگاه ها و نیروهای بسته بند باید دارای مهارت کار با دستگاه باشند ونیروی کار متخصص جذب کار فصلی نمی شود.

۳- صنایع جانبی و وابسته به صنایع بسته بندی که کاهش قابل ملاحظه قیمت تمام شده را در بر دارد لزوم تمرکز دستگاههای بسته بندی و صنایع جانبی را در کنار هم به اثبات می رساند …..

عناوین طرح توجیهی سورت و نگهداری میوه جات شامل :

  • فصل اول خلاصه گزارش
  • فصل دوم: معرفی طرح و سابقه
  • فصل سوم : مطالعه بازار
  • فصل چهارم: مواد اولیه و تاسیسات
  • فصل پنجم: مکان یابی و بررسی جنبه های زیست محیطی
  • فصل ششم : منابع نیروی انسانی
  • فصل هفتم : فنی و مهندسی
  • فصل هشتم : برنامه اجرائی و بودجه بندی
  • فصل نهم: برآورد ها و تجزیه و تحلیل مالی

 

دانلود طرح کسب و کار سورت و نگهداری میوه جات مناسب برای :
اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق کارآفرینی امید
ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون
ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی

فرمت فایل: PDF

تعداد صفحات : ۷۳ صفحه

برای خرید روی دکمه خرید کلیک کنید

6 هزار تومان – خرید
طرح توجیهی سورت و نگهداری فنی میوه جات | 6000تومان
خرید با تمامی کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است. پس از کلیک بر روی دکمه خرید نام خود و یک آدرس ایمیل را وارد نمایید. توجه داشته باشید که فایل به این آدرس ایمیل ارسال میشود.اگر آدرس ایمیل ندارید این آدرس را وارد نماییدhafshin51@gmail.com به هر حال پس از خرید فایل لینک دانلود آن برای شما نمایش داده میشود. با وارد کردن ایمیل و کلیک بر روی دکمه خرید شما به درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان هدایت میشوید و با همه کارت های عضو شتاب میتوانید مبلغ خرید را واریز نمایید. توجه داشته باشید که درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان یکی از مطمئن ترین سیستم های پرداخت اینترنتی میباشد . ازخرید شما متشکریم
مشاهده راهنمای کامل خرید